#
#

Sākums > Atsauksmes

Atsauksmes

#

"Fazer" grupas uzņēmumi Baltijas valstīs sadarbojas ar SIA "Miandum" vairāku gadu garumā, un SIA "Miandum" ir viens no lielākajiem transporta loģistikas partneriem. Mūs vieno kopīgas vērtības, un "Miandum" varam raksturot ar četriem vārdiem: kvalitāte, kompetence, efektivitāte un precizitāte.

Māris Rodins
Senior Manager Logistics and Sourcing
Fazer Bakery Baltic

#

Firma “Miandum” ir ļoti korekts, sadarbībā ieinteresēts sadarbības partneris. Labs - būtu par maz teikts. Mēs kopā mākam risināt sarežģītus jautājumus un priecāties par sasniegto. Sniegtie pakalpojumi vienmēr tikuši izpildīti atbilstoši izvirzītajām prasībām, mēs vienmēr varam uzticēt un uzticēties par darbu kas jāpadara.

Normunds Strautnieks
Valdes loceklis
“Rix” SIA

#

Ar SIA ,,Miandum" mūsu sadarbība norit veiksmīgi jau vairākus gadus. Šajā laikā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība. Uzņēmumā strādā profesionāli un atsaucīgi darbinieki. Piegādes ir savlaicīgas un drošas, kā arī cenas ir ļoti elastīgas un pieņemamas. Esam apmierināti ar SIA “Miandum" sniegtajiem pakalpojumiem un viennozīmīgi iesakām arī citiem uzņēmumiem.

Aleksandrs Šnurko
Valdes loceklis
“Basika” SIA

#

Sadarbojamies ar SIA “Miandum” jau kopš 2008.gada beigām vietējām kravu piegādēm Rīgas apkārtnē, gan piegādēm Latvijas robežās. Diezgan regulāri ir bijusi iespēja vienoties par ārkārtas pārvadājumu veikšanu, nodrošinot vajadzīgo transporta līdzekli pāris stundu laikā. Attieksme no uzņēmuma auto vadītāju puses ir ļoti korekta un darbs tiek veikts operatīvi.

Gatis Gedrovics
Baltic logistics coordinator
“Antalis” AS

#

SIA “Mono PAP” par SIA “Miandum” pakalpojumiem var teikt , ka tas ir drošs sadarbības partneris, uz kuru vienmēr var paļauties. Preces no noliktavas tiek paņemtas savlaicīgi un nogādātas piegādātājam. Nav problēmu ar preču piegādi pirmssvētku un svētku dienās. Iespējams operatīvi sarunāt preču piegādi, preces tiek piegādātas bez bojājumiem. Labas mašīnas, laipni ,atsaucīgi šoferīši

Sandra Lapseniete
Menedžeris
“Mono PAP” SIA