#
#

Pasažieru pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Iekšzemes kravu pārvadājumi

Jaunumi

SIA “MIANDUM” ATBALSTĪS LATVIJAS JAUNATNES HANDBOLA ČEMPIONĀTU

SIA “MIANDUM” ATBALSTĪS LATVIJAS JAUNATNES HANDBOLA ČEMPIONĀTU

Latvijas jaunatnes handbola čempionāta atbalstītājs 2017./2018. gadā būs uzņēmums "Miandum", paredz septembrī panāktā vienošanās starp Latvijas Handbola federāciju un uzņēmumu.


Sadarbība ar "Miandum" paredz līdzfinansējumu čempionāta organizatoriskajām izmaksām, norāda Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks. Savukārt "Miandum" pārstāvis akcentē lielo nozīmi bērnu iesaistīšanā sportā un atzīst, ka apņemšanās atbalstīt jaunatnes handbolu ir sociāli atbildīgs solis.

Lasīt vairāk >>

LDDK vizīte uzņēmumā "Miandum"

LDDK vizīte uzņēmumā "Miandum"

2014. gada 29.maijā

Reģionālajā vizītē, kas 28.maijā notika Ogrē, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) pārstāvji un partneri tikās ar Ogres uzņēmējiem. Tikšanās laikā apaļā galda diskusijās piedalījās arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone un Nordea bankas ekonomikas eksperts Gints Belēvičs. Kopīga diskusija ar uzņēmējiem kārtējo reizi apliecināja, ka sadarbība starp darba devējiem, darba ņēmējiem un valdību ir biznesa vides attīstības un visas valsts labklājības pamatā.

PIRMAIS UZŅĒMUMS OGRES NOVADĀ IEGUVIS CREFOCERT SERTIFIKĀTU

PIRMAIS UZŅĒMUMS OGRES NOVADĀ IEGUVIS CREFOCERT SERTIFIKĀTU

CrefoCert sertifikāts ir jauna kvalitātes zīme, kas tiek piešķirta maksātspējīgākajiem uzņēmumiem Latvijā. Sertifikāts apliecina uzņēmuma spēju uzņemties un pildīt finansiālās saistības, kas ir būtisks faktors sadarbības attīstībā un jaunu darījumu slēgšanā. „Īpaši svarīgi veidot un veicināt stabila uzņēmuma reputāciju ir tādiem uzņēmumiem, kuri pēc saimnieciskās darbības būtības ir saistīti ar lielu klientu un sadarbības partneru skaitu. Sertifikāts būs noderīgs arī  starptautiskajā tirgū, kurā grūtāk sasniegt atpazīstamību un konkurētspēju,” skaidro Vladislavs Mejertāls, SIA „Creditreform Latvija” Biznesa attīstības vadītājs.

<< < 1 > >>

Kontakti

SIA "MIANDUM"

Juridiskā adrese:

Mednieku iela 4, Ciemupe,
Ogres novads
LV-5041, Latvija

Biroja adrese Ogre

Druvas iela 8, Ogre, LV-5001, Latvija

Mob.tālr.: +371 26642000
E-pasts: info@miandum.lv

 

Biroja adrese Rīga

Noliktavu iela 5, Dreiliņi, LV-2130, Latvija

 

 

 

 

SAZINIETIES AR MUMS

Jūsu vārds:


Jūsu epasts:


Jūsu ziņojums: